Ozan Güven’e Başrol Teklifi!

Show TV’nin yeni dizisi İsyan – 34 yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. İsyan 34 1. bölümü heyecanla bekleniyor. Konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerinde toplayan dizi yeni sezona bamba gibi gelmeye hazırlanıyor. Peki, İsyan 34 dizisinde hangi oyuncular rol alıyor, hangi oyuncu kime hayat veriyor? Dizinin oyuncu kadrosu, fragmanı ve hikayesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Show TV ekranlarına yepyeni bir dizi daha gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda bir çok dizinin yayın hayatına başlamasına rağmen ayrı bir yere sahip olması düşünülen İsyan-34 adlı dizi izleyicinin beğenisini kazanabilecek mi?

Son yıllarda dizilere rağbet oldukça artmış durumda. Yeni sezonda İsyan-34 isimli yeni bir dizi daha başlıyor. Türk-Arap iş birliği olan bu dizi 2016 yılının yeni sezonunda çok konuşulacak.

İsyan 34 dizisinin konusu bir öğretmenin hayatını anlatacak. Dizinin konusu hakkında başka bilgi verilmiyor.

İsyan-34 dizisinin oyuncu kadrosu ve oyuncuları ve başrolde kimin görev yapacağı henüz netlik kazanmadı. Aynı zamanda bir dönem Öyle bir geçer Zaman ki dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Zeynep Günay Tan bu dizinin yönetmenliğini yapacak. Hazırlık çalışmaları son sürat devam eden dizi Show tv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

İsyan 34’ten alınan bilgilere göre başrol teklifi ilk olarak genç ve başarılı oyuncu Ozan Güven’e gitti.

Kaynak : Mynet