Rengarenk – Atv | Yeni Dizi

//Rengarenk – Atv | Yeni Dizi

Rengarenk – Atv | Yeni Dizi

Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Rengarenk’in çekimleri başladı.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlek’in kaleme aldığı Rengarenk dizisi çok yakında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk’in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizide, Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, İnci Türkay, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, Merve Oflaz, Sertan Erkaçan ve Cem Belevi gibi bir çok ünlü oyuncu rol alıyor.

Dizide yer alacak diğer oyuncular ise şöyle;Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, Sertan Erkaçan, İbrahim Kendirci, Cem Belevi, Funda Güray, Ferdi Sancar, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Muammer Tali…

Dizi, kadın ırkından nefret eden, “Artık kafama aşk da düşse ilgilenmem” diyen ve de hayatında hiç dizi izlemeyen “Can Esener”le (Kaan Taşaner), oyuncu anne – babanın dizi, film ve reklam yıldızı kızı “Renk Duygun”un kesişen yollarını ve ardından yaşadıkları maceraları anlatacak. ATV’nin haziran ayında yayınlamayı planladığı romantik komedi, televizyon ve şov dünyasının “cins” menajerlerinden magazincilerine ilginç ve renkli tipleri değişik isimlerle ekrana taşıyacak.

“Rengarenk” Tanıtım Filmleri | Yeni Dizi

2016-10-13T02:00:37+00:00 Haziran 30th, 2016|Sinema-Tv|