‘Sen Benim Her Şeyimsin’ Yakında Sinemalarda!

Yeni sezonun iddialı yapımlarından olan Sen Benim Her Şeyimsin’in çekimleri başladı.

2013 yılında gösterime giren ve Çocuk Büyütme Rehberi ismiyle dilimize çevrilen “Instructions Not Included” isimli Meksika yapımı filmden uyarlanan Sen Benim Herşeyimsin, hem duygusal hem eğlenceli hem de aksiyonu bol bir film..

Başrollerinde ‘Patron Mutlu Son İstiyor’dan sonra ilk kez bir sinema filminde yer alacak olan Tolga Çevik’in yanı sıra Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’un de yer aldığı filmin yapımcılığını TAFF Pictures, yönetmenliğini ise ‘Gelibolu’, ‘Devrim Arabaları’, ‘Kaybedenler Kulübü’, ‘Labirent’, ‘Senin Hikayen’ gibi yapımlarda kamera arkasına geçen Tolga Örnek üstleniyor.

The Moments Entertainment yapımı filmin konusu şöyle: Günübirlik işler ve ilişkilerle hayatını geçiren Sedat, bir gün ansızın eski sevgilisi tarafından kucağına bırakılan bir bebekle baba olduğunu öğrenir. İstanbul’a gelmeye karar veren Sedat, kaderin cilvesiyle ünlü yapımcı Birol ile tanışır ve “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Tüm bu sırada, zoraki baba olmaktan gerçek bir baba olmaya doğru evrilen Sedat, kızı için bir masallar diyarı yaratarak, onu dünyanın gerçeklerinden korumak istemektedir. Annesi yeniden ortaya çıkıncıya dek, Sedat ve kızının hayatı hem masal gibi hem de bol aksiyonlu geçicektir…

Sen Benim Her Şeyimsin, 9 Aralık’ta sinemalarda!