Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden Siyah Beyaz için çok önemli bir iddia ortaya atıldı.Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün olacağı dizinin iptal olduğu konuşuluyor.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaşacağı dizinin iptal olduğu konuşuluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ dizide her şey yolunda olduğunu söylesede bugün akşam sosyal medyadan gelen haberlere göre Tuba Büyüküstün’ün diziyi bıraktığı söyleentiler arasında.Dizinin çok fazla erkek hikayesi olduğunu söyleyen Büyüküstün diziden ayrıldığını söylediği duyuldu.Bunun üzerine Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ başka bir senaryo üzerinde anlaştı ve yeni bir kadro oluşturulacak.

Bu zamana kadar dizi için Erkan Avcı ve Devrim Yakut ile anlaşılmıştı.Yeni dönemde diziyle alakalı neler olacağı diziye kimin gireceği merak konusu..

Ay Yapım’dan gelen açıklama:

“Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.

Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile ekim ayında, star TV ekranlarında olacaklardır. ”