“Tatlı İntikam”

//“Tatlı İntikam”

“Tatlı İntikam”

“Tatlı İntikam” – Cumartesi

Zaman geçmiş, yollar ayrılmış, herkes değişmiştir… Pelin, hayata tutunmuş, kariyerinde yükselmiş, başarılı ve güçlü bir kadın olmuştur. Her şeyi arkasında bırakıp giden Sinan, asi ve tutkulu bir serseriye dönüşmüştür. Ya aşk? O da bitmiş midir? Pelin ve Sinan kalan tek bağları Filiya için bir araya gelirler. Bu buluşmayı hazırlayan onların geçmişinden habersiz Barış Atasoy’dur. Şimdi, Sinan için karar zamanıdır. Pelin’le aralarındaki bu bağı koparıp yeniden gidecek midir? Yoksa kalıp savaşacak mıdır?

Barış’ın dengeleri ne yönde değiştireceği bilinmemektedir .. Sinan’ın Pelin’i nikâh masasında bırakması ve sonrasında yaşanacakların cevabı..!

“Ne kadar uzağa gidersen git, aşka tekrar döneceksin..!

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – D Yapım

“Tatlı İntikam”

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Tatlı İntikam”

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

“Tatlı İntikam”
Romantik, Komedi
Yönetmen : Barış Erçetin
Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, İlker Kızmaz, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Hazal Türesan, Cemre Gümeli, Çağrı Çıtanak, Seren Deniz Yalçın, Bülent Seyran, Elif Çakman, Emre Taşkıran, Gürsu Gür, Barış Gönenen
Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan
Sezon Sayısı :
Yapımcı : Ayşe E. Durmaz
Yapım Şirketi : D Yapım
Kanal : Kanal D
Yayın Tarihi : 26 Mart 2016 – 12 Kasım 2016

2018-01-25T15:04:49+00:00 Kasım 11th, 2016|Nostalji|