‘Güneşe Yolculuk’, ‘Bulutları Beklerken’, ‘Pandora’nın Kutusu’ ve ‘Araf’ gibi başarılı yapımlarda imzası bulunan deneyimli yönetmen Yeşim Ustaoğlu’nun yeni filminden müjdeli haber geldi.

Başrollerini Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Metin Akdülger ve Sema Poyraz gibi isimlerin paylaştığı iddialı yapımın dünya prömiyeri 8-18 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Toronto Film Festivali’nin Contemporary World Cinema bölümünde gerçekleşecek.

‘Tereddüt’ | Fragman

Öte yandan Zeki Demirkubuz’un yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Taner Birsel, Caner Cindoruk, İştar Gökseven, Çağlar Çorumlu, Dolunay Soysert, Talha Yayıkçı ve Berat Özdemir’in yer aldığı; geçtiğimiz aylarda vizyona giren ‘Kor’ da yine aynı bölümde izleyicinin karşısına çıkacak.

İstanbul’da yaşayan genç bir kadın psikiyatristin bir taşra kasabasında göreve başlaması ve hastalarından biriyle arasında hiç tahmin etmediği bir ilişkinin doğmasını konu alan Tereddüt’ün önümüzdeki aylarda vizyona girmesi bekleniyor.

‘Kor’ | Fragman

kaynak : fav10