Türkiye Finans Reklam Filmi | # Dağ Gibi Banka

//Türkiye Finans Reklam Filmi | # Dağ Gibi Banka

Türkiye Finans Reklam Filmi | # Dağ Gibi Banka

Türkiye Finans, müşterilerine ‘Ilgaz’dan sesleniyor. ‘Ilgaz Dağı gibi güven veren banka’ mesajına ise Prag Filarmoni Orkestrası’nın ilk kez senfonik olarak yorumladığı ‘Ilgaz Türküsü’ eşlik ediyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yeni reklam filmi, bir köy ilkokulunda, öğrencilerin flütle Ilgaz Türküsü’nü çaldığı sahne ile başlıyor, dev bir geminin küçük bir römorkör tarafından kurtarılmasıyla devam ediyor.

Oyuncularının tamamına yakını gerçek karakterlerden oluşan reklam filmi; izleyinin duygularına dokunan sahneleriyle dikkat çekiyor.

Reklam filminin finalinde bankaya atfedilen dağ figürü ise, Türkiye Finans’ın ne denli güçlü ve güven veren bir kurum olduğuna vurgu yapıyor. Ilgaz Dağı’nın görüntüleri ve Ilgaz Türküsü ile ‘her zaman müşterilerinin arkasında duran bir banka’ olduğu mesajının da izleyicilere geçmesi hedefleniyor.

Reklam filmi, Ilgaz Dağı görüntüsünün Türkiye Finans binasına yansıması ve “Nasıl ki eminsiniz onlar hep orada… Biz de buradayız. Türkiye Finans, Türkiye’nin Finansı” mesajıyla son buluyor.

Reklamveren: Türkiye Finans Katılım Bankası
Reklam Ajansı: Manual Effect
Prodüksiyon: Spark Film Collective
Yönetmen: Ozan Varışlı
Yapımcı: Türker Akkuş
Medya Ajansı: Mindshare

2016-10-12T22:58:21+00:00 Haziran 16th, 2016|Reklamlar|