“Tutsak”

//“Tutsak”

“Tutsak”

“Tutsak” – Salı –

Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – 1441 Productions

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Tutsak”

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.

Televizyon Dizisi – Dram, Aşk
Yönetmen : Serhan Şahin
Senarist : Gürkan Tanyas
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : 1441 Productions
Yapımcı : İrfan Şahin
Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin
Müzik: Kerem Türkaydın
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 19 Eylül 2017 Salı – 14 Kasım 2017 Salı
Oyuncular : Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Caner Şahin, Ayda Aksel, Seray Gözler, Özcan Varaylı , Murat Balcı, Yağmur Özbasmacı Mermer, Ceyda Kasabalı, Güneş Emir, Çağdaş Tekin, Mehmet Gürhan, Mustafa Uzunyılmaz

2017-11-14T22:48:27+00:00 Kasım 8th, 2017|Nostalji|