Uğur Yücel’in Yeni Dizisi!

Fox TV de yayınlanması beklenen yeni dizi familya’da usta oyuncu Uğur Yücel başrol de oynayacak. Familya instagram Aile dizisi formatında olacağı belirtilen familya dizisi usta oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Hayatın tüm zorluklarına göğüs geren bir babayı canlandıracak olan Uğur Yücel dizi hakkında ser veriyor sır vermiyor.

Uğur Yücel Familya dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Usta oyuncunun yeni projesi merak ile bekleniyor.Temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan dizi şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

1993-1997 yılları içinde ATV’de ekrana gelen ”Süper Baba” dizisi tarzında olacak olan dizinin seti İzmir’de çekilecek. Temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan dizinin yapımcılığını TMC Film üstlenecek. Dizinin ismi ise ”Familya” olarak belirlendi.

Uğur Yücel, 1993-1997 yılları arasında ATV’de ekrana gelen efsane dizi Süper Baba tarzında yeni bir dizi geliyor. Dizinin başrol oyuncusu ise son olarak ‘Aramızda Kalsın’ dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Uğur Yücel , yine sıcak bir aile dizisi olan Canım Ailem’de Şebnem Bozoklu’yla birlikte başrol oynamıştı. Yine bir aile komedisi izleyici ile buluşturacak olan Uğur Yücel, yeni dizisiyle FOX’ta izleyicisi ile buluşacak.

Uğur Yücel’in canlandıracağı karakter üç çocuğu olan ve eşinden ayrılmış bir babadır. Yıllar önce yaptığı bir hata ile zengin bir hanımla evliliğe ilk adımını atmıştır; sadece yıllar geçişine karşın bir türlü mahallede ki aşkını da unutamamaktadır.