Vahşet Gecesi – Bound to Vengeance

Erkek arkadaşıyla mutlu bir hayatı varken, kaçırılarak Phil adında gözü dönmüş bir sapık tarafından uzun süredir bir evin bodrumunda tutulan Eve, yaptığı bir planla adamın elinden kurtulur. Evden kaçmak üzereyken üzerinde numaralar yazan başka kızların fotoğraflarıyla ve bir dizi anahtarla karşılaşır. Onun kaderini paylaşan kızlar da vardır ve hepsi şehrin farklı yerlerinde tutulmaktadır. Eve, silah zoruyla Phil’i de yanına alarak bu evleri dolaşıp kızları kurtarmaya karar verir. Fakat işler göründüğü gibi değildir. Karşılaştığı şok edici gerçekler tüyler ürpertici bir sona hazırlayacaktır.

Cesur, vahşi, öcünü almak için elini kana bulamaktan kaçınmayan intikam filmlerinin en yeni ve en çarpıcı örneklerinden biri olan İntikam Gecesi’nin başrollerinde Tina Ivlev ve Richard Tyson yer alıyor.

Meksikalı yönetmen José Manuel Cravioto’nun korku-gerilim türündeki filmi İntikam Gecesi genç bir kadının bodrumda zincirlenerek cinsel şiddete maruz kalması ve bir gecede olayları tamamen kendi lehine çevirmesini konu alıyor. Film Sundance Film Festivali’nde büyük övgüyle karşılandı.

Vahşet Gecesi – Bound to Vengeance | Fragman

“Vahşet Gecesi – Bound to Vengeance”
Vizyon Tarihi | 12 Ağustos 2016
Yönetmen : José Manuel Craviotto
Oyuncular : Tina Ivlev, Richard Tyson, Bianca Malinowski, Kristoffer Kjornes , Dustin Quick, Stephanie Charles, Ric Sarabia, Amy Okuda
TR Dağıtım : Bir Film
Şirket : Calinos
Filmin Türü : Korku, Gerilim
Senaryo : Rock Shaink Jr. , Keith Kjornes
Yapım Yılı : 2015
Ülke : ABD