Yapı Kredi GaryileMetin Reklam Filmi | Murat Cemcir – Ahmet Kural

//Yapı Kredi GaryileMetin Reklam Filmi | Murat Cemcir – Ahmet Kural

Yapı Kredi GaryileMetin Reklam Filmi | Murat Cemcir – Ahmet Kural

Yapı Kredi GaryileMetin | Murat Cemcir – Ahmet Kural

Silikon Vadisi’nden kaçan yapay zeka Gary ile Yapı Kredi’nin teknolojileriyle hayatını kolaylaştıran Metin’in eğlenceli hikayesi karşınızda 🙂

Robot Gary, Silikon Vadisi’nden zeka yüklemesi tamamlanmadan kaçtı. Sorsan robot ama sizden, bizden farkı yok. O da şarjı bitince yana yakıla üçlü priz arıyor. O da Yapı Kredi’nin hayatı kolaylaştıran teknolojilerine hayranlık duyuyor!

Teknolojinin her nimetinden yararlanıyorsanız, siz de Metin’i tanıyorsunuz. Telefonunda her işini halletmek için onlarca uygulama var. Ama biri var ki; onda şifreye bile gerek kalmıyor. Göz-ID sayesinde Metin’i gözünden tanıyor. Hangisi mi? Tabii ki Yapı Kredi Mobil. #GaryileMetin

Yeni seride Ahmet Kural, Silikon Vadisi’nden zeka yüklemesi tamamlanmadan kaçan yapay zekalı robot Gary’i, Murat Cemcir ise Yapı Kredi teknolojisini hayatının her alanında kullanan şehirli Metin karakterini canlandırıyor. Reklam; gerçek görüntülerle bilgisayar görüntülerinin senkronize birleştirilmesi ile Türkiye’de, motion capture teknolojisinin kullanıldığı ilk reklam olma özelliği taşıyor.

Yapı Kredi GaryileMetin Reklam Filmi | Murat Cemcir – Ahmet Kural

Yapı Kredi, “Hizmette Sınır Yoktur” anlayışını dijital çağa taşıyan yeni iletişim konseptinin ilk reklam filmini yayınladı. Bankanın, hizmette sınır tanımadığını hayatı kolaylaştıran teknolojileriyle anlatacağı yeni konseptinin yüzleri ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir oldu.

Reklam Ajansı: Rafineri
VFX & Animasyon: Anima Istanbul
Yönetmen: Bahadır Karataş

2017-03-03T01:01:15+00:00Şubat 28th, 2017|Reklamlar|