“Yıldızlar da Kayar: Das Borak” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yavuz Seçkin’in hem yapımcılığını üstlendiği hem de Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Erkazan, Serenay Aktaş ve Ümit Karan gibi isimlerle başrolünü paylaştığı ‘Yıldızlar Da Kayar Das Borak’ adlı filmin setine ünlü yağdı. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Cem Belevi, Elif Güvendik, Didem Taslan ve Özgün, çekimleri devam eden filmin setine giderek bir sahnede konuk oyuncu olarak yer aldı.

Başrollerinde Yavuz Seçkin, Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Ümit Karan, Altan Erkekli, Ali Erkazan ve Altan Gördüm’ün yer aldığı, yönetmenliğini Levent Görgeç’in üstlendiği filmin yapımcılığını Seçkin Film – Yavuz Seçkin üstlenirken, senaryosunu Enver Sülük, Yavuz Seçkin ve Olcay Onur Kaya kaleme aldı.

“Yıldızlar da Kayar: Das Borak” Filminin Fragmanı

Filmde ayrıca Cem Belevi, Saba Tümer, Mesut Yar, Tan Taşçı, Murat Evgin ve Bülent Serttaş konuk oyuncu olarak yer aldılar.

Yavuz Seçkin’in yıllar önce canlandırdığı Das Borak’ın sinema macerası olan film, “Ünlülerin Benzerleri” yarışması düzenleyen iki kardeşten Bekir’in, ünlü şarkıcı Das Borak’ın yerine geçmesini anlatacak.