FOX TV ekranlarında yayınlanması beklenen yeni sezon dizisi Yıldızların Altında ile alakalı net bilgiler elde edilmeye başlandı. Özellikle Özge Gürel hayranlarının merakla beklediği dizinin cast çalışmaları tamamlandı.

Yeni sezon dizilerinin yavaş yavaş hazırlıklara başlamasıyla beraber kanallar da dizi transferlerine hız verdiler. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Yıldızların Altında dizisi için de çalışmalar sürüyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yıldızların Altında dizisinin başrolleri de belli oldu. Başrolünde Özge Gürel ve Berk Cankat bulunuyor.
Son olarak Kiraz Mevsimi dizisinde oynayan ve yıldızı parlayan Özge Gürel yeni dizisi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Erkek başrol oyuncusu olan Berk Cankat ise son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ekranlara gelmişti.

Dizisinin bir diğer oyuncusu ise adından sıkça söz ettiren ve Güllerin Savaşı dizisi ile hayatımıza giren Canan Ergüder olacak. Pınar Bulut Deren’in senaryosunu yazdığı “Yıldızların Altında” Eylül ayında izleyenlerle buluşması bekleniyor.