“Adı Efsane 2.Devre” | Yeni Bölüm Fragmanı

//“Adı Efsane 2.Devre” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Adı Efsane 2.Devre” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Adı Efsane” – Salı

Adı Efsane’nin yeni sezonunda Hakan, iyi bir sporcu olmak ve var gücüyle çalışıp yükselmek için mücadele ederken, en yakın arkadaşı Fiko madalyonun diğer yüzünde karanlık sularda yüzmeye başlayacaktır. Aynı zamanda Reyhan ve Naz’ın mahalleye gelişi ile eski sırlar gün yüzüne çıkacak ve mahalledeki tüm dengeler alt üst olacaktır.

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – D Yapım


═════ ═════

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Adı Efsane”

Adı Efsane’de Hakan, Fiko, Sadık ve Ali liseler arası turnuvada şampiyon olmuş bir basketbol takımı olarak Durmazspor isminde yeni kurulan bir kulübün seçmeleri için yola çıkarlar. Ancak Durmazspor takımına içlerinden tek seçilen Hakan olur. Bu, artık onlar için bir yol ayrımıdır. Ali ve Sadık bu yeni durumu daha kolay kabullenirken Fiko’yu karakteri ve yapmak istedikleriyle büyük bir çatışma beklemektedir.

Bu konuda Fiko’yu ve Hakan’ı en çok zorlayacak kişi Ozan olur. Ozan, Hakan’ın teyzesinin oğludur ve bir süre onlarla yaşamak üzere mahalleye gelir. Cezaevinden yeni çıkmıştır ve ufak tefek mahalle mafyası işleri yapmaktadır. Ozan’ın onlara açtığı bu karanlık yol, Fiko’nun en büyük sınavı olacaktır, tabi Hakan’ın da.

17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kuran Reyhan, kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri dönmek zorunda kalır. Reyhan’ın amacı, eski dost ve hasımlarının olduğu bu mahallede, geçmişin gölgesinden kurtulup hayatta kalmaktır.

Televizyon Dizisi – Gençlik, Dram
Yönetmen : Başak Soysal
Senarist : Filiz Alpgezmen, Eylem Akın, Vural Yaşaroğlu, Murat Can Tura
Oyuncular : Cem Yiğit Üzümoğlu, Baran Bölükbaşı, Şenay Gürler, Engin Benli, Hakan Ummak, Kaan Sevi, Ferit Kaya, Bülent Düzgünoğlu, Simay Barlas, Özgü Kaya, Nurhayat Boz
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : D Yapım
Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 4 Temmuz 2017 Salı – 29 Ağustos 2017 Salı

2018-01-26T17:00:14+00:00Ağustos 25th, 2017|Nostalji|