“Adı Zehra” – Cumartesi –

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz hikaye..

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Ntc Medya

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Adı Zehra”

Almanya’da yaşayan Zehra, tutucu bir ailenin kızıdır. Hayatı boyunca söz hakkı olmamış, baskı altında hayatını sürdürmektedir. Fakat Zehra birgün söylemek zorunda kaldığı bir yalanla hayatı alt üst olur.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu’nun kaleme aldığı ve Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu FOX’un yeni dizisi “Adı Zehra”nın oyuncu ekibinde Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan gibi başarılı isimler var.

Zehra, namuslarını kirlettiği gerekçesiyle onu öldürmek isteyen ailesinden kurtulmak için kendisine benzeyen ve yedi yıldır kayıp olan Hande Kurdoğlu adında bir kız olduğunu iddia eder. Bu yalan onun hayatta kalmasını sağlasa da onu yeni tehlikelerin kucağına atacaktır. Zehra, kızın ailesi tarafından İstanbul’a getirilir ve kayıp olan Hande’nin hayatını yaşamaya başlar. Başta acılı bir aileyi kandırdığı için vicdan azabı duysa da zamanla, mecburen dahil olduğu bu yeni ailesi ile ilgili birtakım şüpheler duymaya başlar. Zehra, Kurdoğlu ailesinin neler sakladığını, gerçek Hande’ye ne olduğunu bulmaya karar verir. Bu kararı onu, Kurdoğlu ailesinin sakladığı büyük sırra yaklaştırırken başına daha büyük belalar açılmasına sebep olacaktır.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : Ntc Medya
Yönetmen : Taner Akvardar
Senaryo : Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren, Rana Mamatlıoğlu
Yapımcı : Mehmet Yiğit Alp
Yayın Tarihi : 24 Şubat 2018 Cumartesi – 26 Mayıs 2018 Cumartesi
Oyuncular : Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu, Seda Güven, Hakkı Ergök
═════ ═════ ═════