Arif V 216

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurar ve yola çıkar. Arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. İnsanlar gibi bir yaşam sürmeye gayret etse de farklılığı dikkat çeker. Yeni yaşantısına alışmaya başlamışken aşk kapısını çalar. Robot olduğunu saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. O sırada 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını çıkarmak ister. Yaptığı tekliflerle 216’yı ikna etmeyi başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için kendisini bir mücadelede içinde bulur.

GORA ve AROG filmlerinin devamı olan ‘Arif V 216’nın, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın baş kahramanlarını ele alıyor. Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216’nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor.

Arif V 216 | Fragman


═════ ═════

Arif V 216 | Erşan Kuneri – Pembeşeker – Zeki Müren


═════ ═════

Arif V 216 – 145 Saniye | Fragman

Vizyon Tarihi | 05 Ocak 2018 – 18 Mayıs 2018 Cuma
Ülke : Türkiye
Müzik : İskender Paydaş
Senaryo : Cem Yılmaz
Yapımcı : Cem Yılmaz, Muzaffer Yıldırım
Yönetmen : Kıvanç Baruönü
Yapım Yılı : 2018
Görüntü Y. : Jean Paul Seresin
Filmin Türü : Macera, Fantastik, Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
Yapımcı Firma (Şirket) : CMYLMZ Fikir Sanat & NuLook Production
İşletmeci Firma (TR Dağıtım) : CGV Mars Dağıtım
Oyuncular : Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Ahu Yağtu, Mert Fırat, Özgür Emre Yıldırım, Can Yılmaz
═════ ═════ ═════