“Arka Sokaklar” – Cuma –

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

Polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – Erler Film

Arka Sokaklar 504. Bölüm Fragmanı

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Arka Sokaklar”

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Televizyon Dizisi – Polisiye, Aksiyon, Dram, Komedi, Macera
Senarist : Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç
Yönetmen : Orhan Oğuz
Sezon Sayısı : 12
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Yapım Şirketi : Erler Film
Kanal : Kanal D ( 2006 – …. )
Yayın Tarihi : 31 Temmuz 2006 – ….
Oyuncular : Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz, Özlem Çınar, Ozan Çobanoğlu, Merve Oflaz, Hasan Küçükçetin, Boğaç Aksoy, Figen Evren, Nazlı Tosunoğlu, Yüsra Geyik, Furkan Göksel, Onur Bay, Manolya Aşık, Efe Günay, Kerimhan Duman, İpek Yaylacıoğlu Usta, Hülya Çelik, Kaan Uslu, Tunç Oğuz, Beste Şamcı ve Garip Kont