“Aslan Ailem” – Pazar –

Karakterleri birbirinden farklı 4 erkek kardeş ile anne, baba ve babaannelerin etrafında dönen, bu eksende birbiriyle sürpriz bağlantılar yaşayacakları romantik, heyecanlı hikâyeleri de içinde barındıran tatlı, sıcak ve komik bir aile dizisi..

Kanal – TRT1
Yapım Şirketi – ES Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Aslan Ailem”

ES Film yapımcılığında çekilen yönetmenliğini Ömer Uğur’un üstleneceği sıcacık bir Aile dizisi..

Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici, ‘Aslan Ailem’ ile ekranlara aile ilişkilerinin değerini anlattıkları, aynı zamanda romantizmi ve komediyi içinde barındıracak yepyeni bir projeye imza atacaklar.

Başrollerini Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker ve İpek Özağan’ın paylaşacağı dizi TRT 1 ekranlarında!

Öykü ve senaryosunu Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil’in yazdığı dizinin Genel Koordinatörlüğünü Sibel Tuna, Uygulayıcı Yapımcılığını Zeynep Tuna üstlenirken, dizinin müziklerinde klarnet virtüözü Serkan Çağrı imzası yer alacak.

Televizyon Dizisi – Komedi, Aile
Kanal : TRT1
Yapım Şirketi : ES Film
Yönetmen : Hasan Tolga Pulat
Senaryo : Nuray Uslu, Ayça Mutlugil
Yapımcı : Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici
Müzik : Serkan Çağrı
Yayın Tarihi : 22 Ekim 2017 Pazar – 20 Mayıs 2018 Pazar
Oyuncular : Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker, İpek Özağan
═════ ═════ ═════