Ateş \ Fragman

//Ateş \ Fragman

Ateş \ Fragman

Ateş ve Yavuz Cihangirli ve Tophaneli iki yakın arkadaştır. Ortak noktaları geçmişlerindeki bir hatanın bedelini en sevdikleriyle ödemek zorunda kalmış olmalarıdır.

Ateş, girdiği işlerde haksızlığa tahammül edememiş ve kendi doğrusu için hiç bir kavgadan çekinmemiştir. Taksici arkadaşı ve eski kulağı kesiklerden Yavuz onu bu durumdan vazgeçirmeye çalışır; ancak o da Ateş gibi yeni bir hayata başlamadan önce geçmişteki hesapları kapatması gerekecektir.

Ateş aynı zamanda annesiyle olan sorunlu ilişkisinden dolayı içine kapanık ve karanlık bir hayat sürdürmektedir. Haksızlığa ve savunmasız olanlara karşı yapılanlara tahammül edememesi onu birçok olayla da karşı karşıya getirir. Bunlardan en dehşetli olanı ise uyuşturucu satıcılarıyla hesaplaşma anlarıdır. Bu süreç içerisinde hikâyeye bir başka toplumsal yara olan, zorla evlendirilmek istenen Aleyna devreye girer. Babasının kendisini zorla evlendirmesine ve aile baskısına karşı çıkan Aleyna İstanbul’a kaçar; barınma ve iş arayışı içerisindeyken Ateş ile karşılaşır. Aleyna artık yalnız değildir. Ateş aşkı uğruna her türlü zorluğa göğüs germeye çalışır, artık hayatını Aleyna’ya adamıştır.

Vizyon Tarihi: 15 Nisan 2016
Yapımı : 2015 – Türkiye
Tür : Aksiyon , Dram
Yönetmen : Haluk Piyes
Oyuncular : Haluk Piyes , Büşra Ayaydın , Eren Hacısalihoğlu , Meltem Miraloğlu , Yağız Can Konyalı
Senaryo : Haluk Piyes
Yapımcı : Haluk Piyes , Şahin Çelik
Dağıtıcı Firma: The Moments Entertainment

2016-10-09T02:20:23+00:00Mart 27th, 2016|Yerli Fragmanlar|