“Ben Bilmem Eşim Bilir”

//“Ben Bilmem Eşim Bilir”

“Ben Bilmem Eşim Bilir”

“Ben Bilmem Eşim Bilir”

Yarışmacıların ev halleriyle de ekranda olacağı Ben Bilmem Eşim Bilir’in sunuculuğu hafta içi her gün Şule Zeybek’e, Cuma akşamları yayınlanacak final bölümlerinde ise Ufuk Özkan’a emanet olacak.

Zorlu oyunlarla hem ilişkilerinin gücünü test edip, hem de birbirlerini ne kadar iyi tanıdıklarını ortaya koyacak olan yarışmacılar, gün boyu tüm halleriyle Kanal D ekranındaki yerini alacak.

Kanal – Kanal D
Yapım – D Prodüksiyon

Ben Bilmem Eşim Bilir Jenerik ve Müziği

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Ben Bilmem Eşim Bilir”

Kanal D’nin klasikler arasında yerini alan yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir yeni sunucuları ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bundan böyle yarışmacıların ev halleriyle de ekranda olacağı Ben Bilmem Eşim Bilir’in sunuculuğu hafta içi her gün Şule Zeybek’e, Cuma akşamları yayınlanacak final bölümlerinde ise Ufuk Özkan’a emanet olacak.

Zorlu oyunlarla hem ilişkilerinin gücünü test edip, hem de birbirlerini ne kadar iyi tanıdıklarını ortaya koyacak olan yarışmacılar, gün boyu tüm halleriyle Kanal D ekranındaki yerini alacak.

Yarışma süresi boyunca muhteşem bir evde kalacak yarışmacıların ev yaşamı ve final gecesinde yaşayacakları ile ilgili detaylar ise şöyle;

Ev Yaşamı

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde büyük ödülü kazanmak için 6 çift yarışacak.

Her gün oynanacak oyunlar sonunda başarılı olan çift çeşitli imtiyazlarla ödüllendirilecek. Bunlardan en önemlisi gün birincisi seçilmek. Gün birincisi hem Cumartesi gecesi oynanacak finale katılma hem de evdeki işlerden muaf olma hakkını elde edecek. Aynı hafta içinde birden çok kez final bileti kazanan çift, istediği başka bir çifte biletini verip o çifti de final gecesine taşıyabilecek. Cuma günü yapılacak oylamayla elenen çift, final oyunlarına katılamadan yarışmaya veda edecek ve yerini bir sonraki hafta eve girecek yeni bir çifte bırakacak.

Final Gecesi

Hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenmiş dört çift Cumartesi gecesi büyük ödül yarışına girecek. Final gecesinde başarılı olan çift eve Suzuki marka araba kazanarak dönecek.

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

Ben Bilmem Eşim Bilir, Kanal D’de yayınlanan bir yarışma programı. Yarışmanın 4 sezon 315 bölüm süren, 19 Temmuz 2012 – 4 Eylül 2015 tarihleri arası “sadece stüdyo” formatındaki sunuculuğunu İlker Ayrık yapmış. 11 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayan stüdyo+ev formatının sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek paylaşmaktadır. İstanbul’da çekilmiştir. .

Sadece stüdyo formatı

19 Temmuz 2012 – 4 Eylül 2015 tarihleri arasında 4 sezon 315 bölüm yayınlandı. Sunculuğunu İlker Ayrık yaptı.

İlk başlarda yarışma hafta içi her akşam yayınlanmaktaydı ve her hafta cuma günleri bir otomobil ödül olarak verilmekteydi. Sonrasında yarışma hafta sonları yayınlanmış ve her hafta cumartesi ve pazar günleri 0 km bir otomobil ödül olarak verilmiştir.

Yarışmacılar, otomobil kazanmak için çift olarak yarışmaktadırlar.

Program, 15 Mart 2014 tarihinde 200. bölümü ile ekrana gelmiştir. Pazartesi ve Salı günleri, ünlülerin yarıştığı, Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler başlamıştır. 4 Eylül 2015’te sezon finali yapılmıştır ve yayından kaldırıldığı açıklaması yapılmıştır.

Stüdyo + ev formatı

11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren yayınlanmaya başladı. Sunuculuğunu evde Şule Zeybek, stüdyoda Ufuk Özkan yapmaktadır.

6 çift aynı evde kalmaktadır. Evde oynanılan oyunları kazan çiftler, stüdyodaki haftanın finalinde oynamaya hak kazanırlar. Ayrıca evde oyun kazanamayan iki çiftten biri eve veda eder. Onların yerine eve her hafta yeni çiftler gelir.

2018-01-25T17:53:50+00:00Aralık 30th, 2016|Nostalji|