“Ben Söylerim”

//“Ben Söylerim”

“Ben Söylerim”

“Ben Söylerim” – Salı

Her hafta 9 yarışmacı 30 saniye boyunca sahne ışıkları altında sergileyecekleri canlı performans ile heyecanlı maratonda birinci olmak için yarışacaklar. Jüri tarafından haftalık seçilecek 2 yarışmacı koruma altına alınacak ve o hafta elenemeyecek. Performanslar neticesinde kötü performans sergileyecek olan 3 yarışmacı stüdyodaki seyirci tarafından elenecek. Bir sonraki hafta Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve çeşitli müzik tarzlarından (Pop-Arabesk-Jazz-Thm-Tsm) seçilecek olan 3 (toplam 45 yarışmacı) yarışmaya dahil olacaktır.

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, jüri koltuğunda Kibariye ve Serdar Ortaç’ın oturacağı yüzde yüz yerli format olan En İyi Ben Söylerim’i, ünlü model ve sunucu Çağla Şikel sunacak.

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – 25 Film

Ben Söylerim Jenerik ve Müziği

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Ben Söylerim”

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yeni yarışma “Ben Söylerim” FOX’ta ..
Her hafta 8 yarışmacının yarışacağı ve yarışma boyunca farklı türde 9 şarkı söylenecek olan Ben Söylerim’de 8 Yarışmacı aynı şarkıyı, 30’ar saniyelik parçalar halinde söyleyecekler.

Tribünlerdeki seyirciler performans sırasında yarışmacıları oylayarak, en iyi söyleyeni koruma altına alacaklar. Kalan 7 kişi ise artık eleme potasında olacak.
Jüri üyeleri 7 kişi içinden, elenmesini istemediği iki yarışmacıyı koruma altına alacak ve kalan 5 kişiden birini eleyecek.

Programın finalinde sona kalan iki yarışmacının “düet” şeklinde bir düellosuna şahit olacağız. En iyi iki aday düetlerini yapacak ve jüri biri üzerinde mutabık kalırlarsa, o haftanın kazananı olacak ve bölüm birincisi olarak 10.000TL’lik ödül kazanacak.
Jüri aynı yarışmacı üzerinde anlaşmaya varamamışsa, performans sırasında seyircinin yaptığı oylamaya bakılacak. Ve seyirciden yüksek oy almış yarışmacı bölümün kazananı olacak.

Bir sonraki bölümde devam eden 7 yarışmacının yanına Türkiye’nin değişik yerlerinden 1 yetenek daha dahil olacak. Ve yine 8 kişinin, değişik türde şarkılarıyla yarışma devam edecek.

Televizyon Programı – Ses Yarışması
Jüri : Serdar Ortaç, Kibariye
Sunucu : Çağla Şikel
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : 25 Film

2018-01-25T18:30:49+00:00Ocak 27th, 2017|Nostalji|