“Beni Bırakma” – Hafta İçi Her Gün –

Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Evli olan bir annenin kocasından oğlu Tarık’ı saklamak istediği ve bu sırrı arkadaşları tarafından kullanılması ile hayatının alt üst olmasını anlatan bir aile hikayesi..

Kanal – Atv
Yapım Şirketi – Pastel Film

Beni Bırakma 111. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma – Hafta içi her gün atv’de

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Beni Bırakma”

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

Televizyon Dizisi – Dram, Aşk
Kanal : Atv
Yapım Şirketi : Pastel Film
Yönetmen :
Senaryo :
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 08 Ocak 2018 Pazartesi – …
Oyuncular : Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova
═════ ═════ ═════