“Bir Deli Rüzgar” – Cumartesi –

Işıltılı ancak tehlikeli bu zirve.. Yıldızların arkasındaki karanlık dünyanın ve zirvede kopan fırtınaların hikayesi…
Melike Candan’ın bedelini ödediği bir hayat ve gözünü o ihtişama dikmiş Gökçe Yücel’in hikayeleri..

“O Kapıdan Çıkacak Olursan…”

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – TMC Film

Bir Deli Rüzgar 6. Bölüm 1. Fragmanı (FİNAL)

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bir Deli Rüzgar”

Melike Candan, bedelini ağır ödediği bir hayata en dipten başlayarak en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistliğe ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşadığı hayat ise bambaşkadır.
Tuvaletçi olarak çalıştığı barda bir gün ilk günlerinde kendisi gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. Orasının nasıl bir yer olduğunu bilen Melike, Gökçe’yi uyarmaya çalışacaktır. Fakatk zirvenin büyüsü ve ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkacak ve yüzleşmesi başlayacaktır..

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı “Bir Deli Rüzgar” FOX’ta..

Televizyon Dizisi – Dönem, Dram
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : TMC Film
Yönetmen : Altan Dönmez
Senaryo : Volkan Gürses
Yapımcı : Erol Avcı’
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 15 Eylül 2018 Pazartesi – 20 Ekim 2018 Cumartesi
Oyuncular : Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca, Mustafa Uğurlu, Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez, Naz Sayıner
═════ ═════ ═════