‘Bir Deli Sevda’ Geliyor!

//‘Bir Deli Sevda’ Geliyor!

‘Bir Deli Sevda’ Geliyor!

‘Bir Deli Sevda’ Geliyor!

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği, Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un başrollerini paylaştığı yapımın oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Erkan Can, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur, Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren ve Seren Deniz Yalçın da yer alıyor.

Yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği, senaryosunu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk’ün kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle:

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Tellikavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Bir Deli Sevda, yakında Show TV’de başlıyor!

2017-03-01T18:30:57+00:00Mart 1st, 2017|Sinema-Tv|