“Bir Mucize Olsun” – Cuma –

Damla, Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyümüş onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi hayatını sürdürmektedir.. Bir gün kapılarını Yiğit adında bir avukat çalacak sefalet ve umutsuz geçen günlerine umut olacaktır.. Anne ve babasını bilmeyen Damla, dedesinin çok zengin olduğunu öğrenecek fakat başka zorluklarla dolu bir hayata adım atacaktır.. Ve avukat Yiğit’in Damla’ya duyduğu aşkın hikayesi..

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Pastel Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bir Mucize Olsun”

Damla, Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyümüş onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi hayatını sürdürmektedir.. Bir gün kapılarını Yiğit adında bir avukat çalacak sefalet ve umutsuz geçen günlerine umut olacaktır.. Anne ve babasını bilmeyen Damla, dedesinin çok zengin olduğunu öğrenecek fakat başka zorluklarla dolu bir hayata adım atacaktır.. Ve avukat Yiğit Damla’ya duyduğu aşkın hikayesi..

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : Pastel Film
Yönetmen : Hamdi Alkan
2. Yönetmen : Ozan Uzunoğlu
Senaryo : Can Sinan
Yapımcı : Yaşar İrvül – Efe İrvül
Proje Tasarım : Can Sinan
Yayın Tarihi : 06 Nisan 2018 Cuma – 20 Nisan 2018 Pazar
Oyuncular : Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre
═════ ═════ ═════