“Bir Sorun mu Var?”

//“Bir Sorun mu Var?”

“Bir Sorun mu Var?”

“Bir Sorun mu Var?” – Pazartesi

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yeni bilgi yarışması “Bir Sorun mu Var?” Show TV ekranlarında.

Bu yarışmada soruların doğru cevaplarını sizin bilmeniz gerekmiyor. Cevapları, 10 kişiden oluşan bir gruptan kimin bilemeyeceğini bilmeniz yeterli. Yarışmacının, programın tamamında cevaplayacağı tek soru ise 500 bin TL değerindeki büyük ödül sorusu olacak.

Yarışmacının amacı, 10 kişiden oluşan 10’lar takımına yönelteceği 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek üyeleri bulmak ve 70.000 TL kazanmaktır.

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – BKM

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

Bir Sorun mu Var?

Ekranların beğenilen ismi Ali Sunal’ın sunumuyla sıra dışı ve özgün formatı ile “Bir Sorun mu Var?” bilgi yarışmalarında alışılan her şeyi değiştiriyor. Hiçbir soruya cevap vermeden 500.000TL’lik büyük ödülün kazanıldığı yarışma herkesi ekran başına kilitleyecek.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, özgün formatı ile herkesi ekran başına kilitleyecek “Bir Sorun mu Var?” çok yakında Show TV’de başlıyor. Alışıldık bilgi yarışmaların dışında formatı ve Ali Sunal’ın renkli sunumu ile herkesin yeni fenomen programı olmaya aday.

Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor. Yarışmacının 500.000TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.

Televizyon Programı – Yarışma
Sunucu : Ali Sunal
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : BKM
Yayın Tarihi. 6 Nisan Perşembe – 28 Ağustos 2017 Pazartesi

2018-01-26T16:54:30+00:00Ağustos 22nd, 2017|Nostalji|