Babasının maddi sorunları sebebiyle kız kardeşi Zeynep ile birlikte babasının köyüne, dedesinin yanına taşınmışlardır. Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktadır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi kafasına koyar.
Kız kardeşi Zeynep ile yeni yaşamlarına alışmaya çalışan Çınar yeni arkadaşlar kazanmıştır. Çınar şartlar ne kadar zor olsa da hayallerini izlemenin mümkün olduğunu burada öğrenecektir.. Yıllardır katılmak istediği Geleceğin Müzisyenleri adlı bir müzik yarışmasına, köydeki yeni arkadaşlarıyla katılmak için gücünü ortaya koyar. Gerçek dostluğun ne demek olduğunu arkadaşları sayesinde anlayan Çınar hayallerine şimdi daha çok yakındır!

Bizim Köyün Şarkısı | Teaser 2

Bizim Köyün Şarkısı | Fragman

Yine Yol Göründü Gurbete | Bizim Köyün Şarkısı

Vizyon Tarihi | 30 Mart 2018 | 2. Kez Vizyon | 27 Temmuz 2018 Cuma
Ülke : Türkiye
Müzik : Cem Tuncer
Senaryo : Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Onur Ümit, Cihan Deniz, Öner Ateş, Nagihan Cemcir
Yapımcı : Necati Akpınar
Diğer Adı : Bizim Köy
Yönetmen : Tuğçe Soysop
Yapım Yılı : 2018
Görüntü Y. : Doğan Sarıgüzel
Filmin Türü : Komedi
Yapımcı Firma (Şirket) : BKM (Necati Akpınar)
İşletmeci Firma (TR Dağıtım) : CGV Mars Dağıtım
Oyuncular : Berat Efe Parlar, Alper Sadıkoğlu, Tansel Öngel, Alperen Efe Esmer, Arda Kalaycı, Arda Şahin, Arda Taşarcan, Berkecan Akkaya, Ceren Reis, Defne Erşen, Dora Dalgıç, Duru Hoşver, Eda Döğer, Efe Aydın, Elif Sevinç, Enes Göçmen, Esat Polat Güler, Gülse Göçer, İhsan Berk Aydın, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Nehir Gökdemir, Taha Sönmezışık, Yusuf Batuhan Kıraç, Yusuf Kemal Kılkış, Zeynep Ilgın Çelik
═════ ═════ ═════