İlk Mine Tugay’la anlaşan dizinin kadrosuna Kavak Yelleri, Binbir Gece, Kaçak Gelinler, Boynu Bükükler dizilerinde oynayan Ege Aydan, Benim Annem Bir Melek, Mor Menekşeler, Tozlu Yollar dizilerinde izlediğimiz Ayçin İnci, Ezo Gelin, Umutsuz Ev Kadınları, Filinta dizilerinde ekranlarda olan Serhat Tutumluer ve Asmalı Konak, Avrupa Yakası, Çemberimde Gül Oya, İntikam, Yüz Yüze gibi dizilerde rol alan Başak Daşman katıldı.

Altuğ Küçük’e ait olan hikayeyi Deniz Dargı ve Cenk Bogatur kaleme alıyor, Bir gençlik dizisi olan yapımın yönetmeni ise Güzide Balcı..

Babası savcı Ali Koşaner ve annesini bir kaza sonucu kaybeden ve sonra amcasının yanına taşınan üniversiteli Ömer’in etkileyici hikayesi.. Hayata tutunmaya çalışan Ömer, iş adamı amcası Kemal Koşaner ile İstanbul’a taşınacak, onun Boğaz’daki yalısında kendisini sıfırdan bir hayata başlayacak. Ömer’in yalıya gelişi sadece Koşaner’in ailesini değil, tüm Boğaziçi’nde oturanların hayat akışlarını değiştirecek. Yeni yaşamına yavaş yavaş alışan Ömer, bir yandan da kendisine düşmanlık eden kuzeni Kaan’la bir mücadeleye girecek..

Yapımcılığını Elizi Yapım – Özlem Durak’ın üstlendiği, ‘Boğaziçi Rapsodisi’ yakında Kanal D’de!