“Bu Sayılmaz”

//“Bu Sayılmaz”

“Bu Sayılmaz”

“Bu Sayılmaz” – Çarşamba

Ve karşınızda ekranların en traji komik ailesi: Sayılmazlar. Abla Melek Sayılmaz, abi Armağan Sayılmaz, ve kız kardeşler Biricik ve Cansın Sayılmaz’dan oluşan ailemiz İstanbul’da oldukça sıkıcı bir hayat sürdürmektedir. Melek Sayılmaz’ın hayattaki tek arzusu, bir başına büyüttüğü kardeşlerinden bir an önce kurtulmak ve böylece o hep hayalini kurduğu Bodrum’a ilk otobüsle kaçabilmektir. Ancak sivri dilli, hazır cevap ve kardeşlerinden illallah diyen ablamız Melek hanım, öyle pek de melek sayılmaz.

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – 25 Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bu Sayılmaz”

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Kaman’ın oturduğu ve senaryosunu Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner’in kaleme aldığı “Bu Sayılmaz” FOX’ta..

Komedinin yeni adresi, yepyeni bir sitcom formatıyla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan “Bu Sayılmaz”ın kadrosunda Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ gibi usta isimlerin yanı sıra Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi ünlü oyuncular izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Televizyon Dizisi – Komedi , SitCom
Yönetmen : Murat Kaman
Senarist : Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin, Kamuran Süner
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : 25 Film
Yapımcı : Fırat Parlak – Koray Şahin
Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker
Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 10 Ağustos 2017 Çarşamba – 6 Eylül 2017
Oyuncular : Settar Tanrıöğen, Binnur Kaya, Mustafa Üstündağ, Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Hakkı Ergök, Ruhsar Gültekin, Ceren Soylu, Bala Atabek, Bülent Çolak, Fulden Akyürek, Dilşah Demir, Muharrem Bayrak, Bedir Bedir, Eray Kaman, Caner Kadayıfçı, Cengiz Eşiyok, İhsan İlhan, Erol Taşçı

2018-01-26T16:50:25+00:00Ağustos 21st, 2017|Nostalji|