Çakallarla Dans 4 | Fragman

//Çakallarla Dans 4 | Fragman

Çakallarla Dans 4 | Fragman

Çakallarla Dans 4

Başrollerinde serinin ilk üç filminde olduğu gibi Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun bulunduğu filmin yönetmeni Murat Şeker. Senaryosu ise Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’e ait.

Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ”Harita” ile çıkagelir. Almanya ‘daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.
Gerçekten gömü var mıdır? Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?
Ve olaylar gelişir…

Sevilen serinin baş kahramanları Şevket Çoruh, İlker Ayrık,Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’yu yeniden bir araya getiren filmin kadrosunda Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ve Tim Seyfi de yer alıyor. Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda da Deliormanlı filmine imza atan Murat Şeker oturuyor

Çakallarla Dans 4 | Fragman

Çakallarla Dans 4
Vizyon Tarihi | 25 Kasım 2016
Yönetmen : Murat Şeker
Oyuncular : Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Timur Acar , Murat Akkoyunlu , Ceyhun Yılmaz , Didem Balçın , Hakan Bilgin , Derya Şensoy , Hande Katipoğlu , Tim Seyfi , Alper Baytekin
TR Dağıtım : UIP
Yapımcı Şirket : SugarWorkz, TAFF
Yapımcı :
Filmin Türü : Dram , Romantik
Senaryo : Murat Şeker , Ali Tanrıverdi
Görüntü Y. : Bülent Özer
Müzik : Serhat Ersöz
Yapım Yılı : 2016
Ülke : Türkiye
Aynı Seride Bulunan Filmler: Çakallarla Dans (2010) – Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (2012) – Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı (2014)

2017-07-19T23:59:05+00:00 Kasım 15th, 2016|Yerli Fragmanlar|