“Çarpışma” – Perşembe –

Bir polis, Evliliğinde sorunlar yaşayan ve kızıyla yeni bir hayat kurmayı planlayan bir bankacı, Çekici bir avukat.. Hırsızlıktan hüküm giymiş bir mahkum.. Birbirini tanımayan 4 karakter.. 4 ayrı hayat.. 4 ayrı hikaye.. Bir kaza ve kesişen yollar..

“Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi… Nereye gidersen git, ne kadar kaçarsan kaç, eninde sonunda herkes döner, olay mahalline!”

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Ay Yapım

Çarpışma 10. Bölüm 1. Fragman

Çarpışma 10. Bölüm İlk Sahne

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Çarpışma”

Kıvanç Tatlıtuğ (Mahir) bir polisi, Elçin Sangu (Zeynep) ise evliliğinde sorunlar yaşayan ve kızıyla yeni bir hayat kurmayı planlayan bir bankacıyı, Melisa Aslı Pamuk (Cemre) Zeynep’in avukatını oynayacak.. Dizide Alperen Duymaz (Kerem) ise hırsızlıktan hüküm giymiş mahkumu, Mahir’in eşi Aslı’yı Sevtap Özaltun, Cemre”nin nişanlısı Demir’i Hakan Kurtaş, Kerem’in yakın arkadaşı Yakup’u Efecan Şenolsun, Zeynep’in eşi Galip’i İsmail Demirci, Kerem’in sevgilisi Meral’i ise Merve Çağıran oynayacak.

Yapımını Ay Yapım’ın, yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar’ın oturduğu, senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı “Çarpışma”nın oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi güçlü isimler yer alıyor.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yönetmen : Uluç Bayraktar
Senaryo : Ali Aydın
Yapımcı : Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 22 Kasım 2018 Perşembe – ….
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık
═════ ═════ ═════