“Çifte Saadet”

//“Çifte Saadet”

“Çifte Saadet”

“Çifte Saadet”

Çifte Saadet, FOX’ta yayınlanan başrollerini Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı sit-com tarzı komedi ve aile dizisi. İlk bölümü 6 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmıştır.

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yepyeni dizi “ÇİFTE SAADET” FOX’ta!

Çifte Saadet 11. Bölüm

Bütün kapılar tek tek Metin’in suratına kapanmaktadır. Son olarak derdine mahkeme de çare bulamamıştır. Yine de, iki kadın da kendinden son derece emindir. Hülya, kazanacak olmanın rahatlığı içinde, beklemeyi tercih eder. Perihan’ın ise bir sonraki duruşma gününü beklemek gibi bir niyeti yoktur. İlk olarak evini eski haline getirmeye karar verir. Ardından gizli ajandasını gün yüzüne çıkarır; Metin’e unuttuğu Perihan’ı hatırlatarak kendisine tekrar aşık etmek! Perihan’ın bu girişimleri elbette Hülya’yı da savaşa davet eder.

İki kadın asla pes etmeyecekleri, amansız bir mücadele içine girmiştir. Rekabet giderek tırmanırken, Metin yine bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Pastel Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Çifte Saadet”

Hikayesinin başlangıcı 2003 yılına uzanan Çifte Saadet, Konyalı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alıyor. Metin (Fikret Kuşkan) ve Perihan (Şebnem Bozoklu) genç yaştan beri arkadaş olan ve sonunda evlenip iki çocuk sahibi olan, iş bulma arzusu ile İstanbul’a gelerek küçük bir bakkal açıp kendilerine yeni bir hayat kuran bir çifttir. Hikaye Perihan’ın bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

Her iki kadının aynı evde yaşamaya başlamasıyla birlikte birbirlerini evden kaçırmak için savaşmalarından ve Metin’in iki kadın arasındaki ızdırabından doğacak kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü hikayelerle sürüp gidecek olan “Çifte Saadet” FOX’ta!

Televizyon Dizisi (Sit-Com) – Komedi, Aile
Yönetmen : Bora Tekay
Oyuncular : Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu, Dolunay Soysert
Sezon Sayısı : 1
Yapım Şirketi : Pastel Film
Kanal : FOX
Yayın Tarihi : 6 Şubat 2016 – 16 Nisan 2016

2018-01-08T21:03:44+00:00Nisan 14th, 2016|Nostalji|