Çılgın Dersane 3 \ Fragman

//Çılgın Dersane 3 \ Fragman

Çılgın Dersane 3 \ Fragman

Özlem Dersanesi’nin öğrencileri dersaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’da otele yerleşmişlerdir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla, hiç de akıllarında olmayan ve otel çalışan Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. İlk görüşte Zeynep’e aşık olan Ali, arkadaşlarıyla birlikte Zeynep’in hayatındaki bilinmeyen gerçekleri öğrenerek, onun için hayati bir önem taşıyan sorununu çözmek için kolları sıvarlar. Bu arada karşı dersanenin öğrencileri ise yarışmayı kazanmak için her türlü yolu deneyerek, yalanlar söylemekten hiç çekinmeyeceklerdir.

İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmde bu sefer sadece öğrenciler arasındaki çılgın arkadaşlıklara tanık olacağız. Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin’in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazer, Ozan Aydemir, Okan Karacan ve Zeynep Aktuğ’un yanı sıra Uçer, Buket Kahraman, Boğaç Aksoy, Ahmet Kayakesen , İrfan Arslanhan ve Ozan Güler gibi pek çok genç ve yeni isim yer alıyor.

Çılgın Dershane 3, Çılgın Dersane Kampta’nın devamı niteliğindeki 2014 yapımı, komedi türündeki Türk filmi. Yönetmenliğini Kamil Çetin’in yaptığı filmin senaristliğini Şafak Güçlü ve İrfan Saruhan yaptı. Film, Antalya’da düzenlenecek olan dersanelerarası müzik yarışmasına katılmak için bu bölgeye giden Özlem Dersanesi öğrencilerinin başından geçen komik olayları konu almaktadır.

Film Türkiye’de, 17 Ocak 2014 tarihinde 222 kopya ile gösterime girdi ve toplamda 548.236 kişi tarafından izlendi..

Vizyon Tarihi : 17 Ocak 2014
Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Komedi , Gençlik
Yönetmen : Kamil Çetin
Oyuncular : Paşhan Yılmazel , Ozan Aydemir , Duygu Çetinkaya , Okan Karacan , Serenay Aktaş
Senaryo : Şafak Güçlü , İrfan Saruhan
Yapımcı : Servet Aksoy
Dağıtımcı : Tiglon
Cinsi : Sinema filmi

2016-10-09T01:25:04+00:00Ocak 1st, 2014|Yerli Fragmanlar|