Çılgın Dersane Üniversitede Tanıtım Filmi

//Çılgın Dersane Üniversitede Tanıtım Filmi

Çılgın Dersane Üniversitede Tanıtım Filmi

Çılgın Dersane Üniversitede, 2014 yılında yayınlanmaya başlanmış Türk televizyon dizisi. 8 Haziran 2014’te Show Tv’de yayına başlayan dizide üniversiteyi kazanamayan bir grup gencin kurdukları hayali üniversite sonrası yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır.

Sinemada iki buçuk milyon izleyici tarafından seyredilen, 3 filmlik Çılgın Dersane serisi, televizyon dizisi oluyor!
Çılgın Dersane Üniversitede – Aksoy Film’in yapımcılığını üstlendiği, Faruk Aksoy’un yapımını gerçekleştirdiği dizi, bu yazın en iddialı komedi dizisi olarak yakında Çılgın Dersane Üniversitede adıyla Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Filmlerde olduğu gibi, gençlik, eğlence, komedi, aşk, dans ve bol enerji vaat eden dizi, filmlerdeki Mojo (Paşhan Yılmazel), Fırıldak (Ozan Aydemi), Kurdela (Duygu Çetinkaya), Doktor (Okan Karacan), Mustafa Topaloğlu (Mustafa Hoca) gibi eski karekterleri korurken, onların yanına, Bigboy (Memduh Kızılkaya), Astrolog (Merve Dizdar) ve Jobs (Oğuz Peçe) gibi pek çok yeni karekteri de televizyon izleyicisinin beğenisine sunacak.Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Yasin Uslu oturuyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir üniversiteyi kazanamayan Çılgın Dersane öğrencilerinin başları aileleriyle belaya girer. Bu beladan kurtulmak için hep beraber çok iddialı bir çözüm bulurlar. Ancak bu çözüm başlarına, hiç ummadıkları çok daha büyük ve komik sorunlar açar..

Ancak dizi çok uzun ömürlü olmamıştır.5. bölümde ekranlara veda etmiştir.

Televizyon Dizisi \ Komedi
Yönetmen : Yasin Uslu
Oyuncular : Paşhan Yılmazel, Duygu Çetinkaya, Okan Karacan, Hande Erçel, Mustafa Topaloğlu, Tulu Çizgen, Recep Aktuğ, Ayşen Gruda, Sümer Tilmaç, Defne Yalnız, Nuri Gökaşan
Sezon sayısı : 1
Bölüm sayısı : 5
Yapımcı : Faruk Aksoy
Yapım şirketi : Aksoy Film
Kanal : Show Tv
Yayın tarihi : 8 Haziran 2014 – 6 Temmuz 2014

2016-09-24T03:22:07+00:00Mayıs 25th, 2014|Sinema-Tv|