“Çocuklar Duymasın” – Çarşamba –

Ekranların fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın heyecan ve merakla beklenen yeni bölümleriyle Kanal D’de..! Çocuklar Duymasın yine 7’den 77’ye herkesi ekrana kilitleyecek.

Meltem karakteri ile gönüllerde haklı yerini alan Pınar Altuğ, “Taş Fırın” lakabını literatüre ekleten Tamer Karadağlı ve özlenen kadrosu yeni bölümleri ile Türk aile komedi dizilerinin en önemlilerinden; Çocuklar Duymasın Kanal D’de..

Haluk ile Meltem’in bol çekişmeli, bir o kadar da büyük aşkları kaldığı yerden devam ediyor!

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – Mint Yapım

Çocuklar Duymasın 68. Bölüm Fragmanı

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Çocuklar Duymasın”

Dominant Teyze Gönül’ün oğlu Beton Orçun ile Zero Tuna’nın kızı Merve, yıllar geçmesi ile büyümüş, TEOG sınavına hazırlanan iki yetişkin olmuştur. Yaş aldıkça sorunları da artan Orçun ve Merve’nin internet dünyasında yaşadıkları, iki üvey kardeş arasındaki sorunlar hem güldürecek hem düşündürecek.

Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.

Televizyon Dizisi – Komedi
Yönetmen : Bora Tekay
Senarist : Birol Güven
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : Mint Yapım (Mint Motion Pictures)
Yapımcı : Birol Güven
Müzik: Aydın Sarman – Burcu Güven
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 23 Temmuz 2017 Pazar –
Oyuncular : Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Suzan Kardeş , Alparslan Özmol, Şükrü Koruyucu, Alp Eren Khamis, Öykü Güven, Süleyman Yağcı, Ferdi Akarnur, Serkan Bülbül, Deniz Gök