“Çocuktan Al Haberi” – Pazar –

Ekranların en şirin ve ele avuca sığmaz yarışması Çocuktan Al Haberi Ünlüler’de Türkiye’nin en ünlü isimleri kıyasıya mücadele ederken hem eğlenip hem eğlendiriyor. Hayranı olduğunuz ünlülerin birbirinden şirin ve muzip miniklerle diyalogları kahkaha fırtınası estirirken sürprizlerin de ardı arkası kesilmeyecek!

Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın’ın sunumuyla Her Cumartesi – Pazar Show TV’de!

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – C Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Çocuktan Al Haberi”

Çocuktan Al Haberi televizyon yarışma programı. İlk olarak 1998 yılında Berna Laçin’nin sunumunda Kanal D’de yayınlandı. 2007 yılında Fox Tv’de Berna Laçin sunumunda yeniden yayınlanan yarışma 2. bölüm sonunda yayından kaldırıldı. 2009’da ise Bergüzar’la Çocuktan Al Haberi adıyla Bergüzar Korel’in sunumuyla Star Tvde yayınlandı.2011 yılında Açelya Akkoyun’nun sunumuyla Atvde yayınlandı. 3 Aralık 2016 tarihinden itibaren Show Tv’de Evrim Akın’ın sunumu ile tekrar yayınlanmaya başladı.

Yarışma, 3 yarışmacının 9 çocuğa yöneltilen sorulara çocukların ne cevap verdiğini tahmin etmeleri üzerine olup; program, yaşları 3 ile 5 arasında değişen çocuklardan alınacak eğlenceli cevaplarla izleyiciyi eğlendirmeyi hedeflenmektedir.

Televizyon Programı – Yarışma, Çocuk
Yönetmen : Ezgi Şen
Sunucu : Evrim Akın
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : C Yapım
Yapımcı : Suavi Doğan
Yayın Tarihi : 1 Temmuz 2017 Cumartesi – 1 Temmuz 2018 Pazar