“Çukur” – Pazartesi –

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir.

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Ay Yapım

Çukur 52. Bölüm Fragman – Çukur 2. Sezon 19. Bölüm 2. Fragman

Çukur 52. Bölüm Fragman – Çukur 2. Sezon 19. Bölüm 1. Fragman

Çukur 52. Bölüm Fragman – Çukur 2. Sezon 19. Bölüm İlk Sahne

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Çukur”

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Mustafa Üstündağ buluşuyor.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yönetmen : Sinan Öztürk
Senaryo : Gökhan Horzum
Yapımcı : Kerem Çatay
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 23 Ekim 2017 Pazartesi – ….
Oyuncular : Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş. Mustafa Üstündağ
═════ ═════ ═════