“Darısı Başımıza” – Çarşamba –

Hayatını çocuklarına adamış bir anne.. Tek amacı çocuklarının yuva kurduklarını görmektir.. Ama ne mümkün.. Bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha..

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Gold Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Darısı Başımıza”

Zerrin’in (Devrim Yakut) çocuklarına ömrünü adamış, bir annedir.. Hayattan tek beklentisi çocuklarının yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Eski bir oyuncuya platonik aşık olan Rüya (Açelya Topaloğlu) başını kaldırıp taliplerini görmüyor.. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusudur, kolay kolay evden gitmeyecek gibidir.. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) yurtdışında, işinde gücüne, kariyerine odaklanmıştır..

Zerrin çocuklarının mürüvvetini görmeyi düşünmezken, Öykü’nün evleneceği haberi onu mutlu eder… Dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin, kız isteme gününde kötü bir sürprizle karşılaşır. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya gelir ve eski defterler açılır.. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alırlar. Bu curcunadan bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha çıkar..

Televizyon Dizisi – Komedi
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Gold Film
Yönetmen : Barış Yöş
Senaryo : Deniz Dargı
Yapımcı : Faruk Turgut
Yayın Tarihi : 4 Temmuz 2018 Çarşamba – 01 Ağustos 2018 Çarşamba
Oyuncular : Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut, Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı
═════ ═════ ═════