Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Jenerik Ve Müziği

//Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Jenerik Ve Müziği

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Jenerik Ve Müziği

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…
Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…
Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi..

Kanal – Atv
Yapım Şirketi – Fark Film

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Jenerik Ve Müziği

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yazdığı, baş rollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştıkları devlet ve mafya konulu aksiyon dizisidir.

Hızır Çakırbeyli, genç yaşından itibaren yeraltı dünyasının içindedir. Yeraltı dünyasının içinde büyüyen Hızır yaşadığı dünyanın ne demek olduğunu iyi bilir. Alemde adı Hızır Reis diye geçmektedir. Genç yaşta kaybettiği abisinin yerine bir mafya masasına oturmuştur ama bilmediği bir şey vardır. Abisini öldüren adam masanın lideri Ünal Kaplan’dır. Masa kaçak yoldan silah üretip sattığı için devlet Ünal Kaplan ile anlaşma yapmak ister fakat bir sonuç alamaz. Devlet bu sefer Hızır Çakırbeyli ile bir anlaşma yapmak ister. Ünal Kaplan’ın yerine onu oturtmak ister.
Dizinin ikinci sezonu ise masanın yeni lideri Hızır Çakırbeyli ile derin devlet arasındaki çekişmeyi konu almaktadır.

2017-12-27T01:09:57+00:00Ocak 13th, 2017|Dizi Jenerik ve Müzikleri|