“Fenomen”

//“Fenomen”

“Fenomen”

“Fenomen”

TV8’in yepyeni programı Fenomen, Öykü Serter’in Tv8’de

Fenomen’in 22 Nisan 2016 gecesi yayınlanan 6.Bölümünde haftanın büyük ödülü 50.000TL oylamada eşitlik olunca yarıya indi. Açık oylamaya dönen oylamada ise 25.000TL’nin sahibi Serbay Çelikbaş’ın oldu.

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Fenomen”

Kim “Fenomen” olacak , kim popüler kalacak? Haftanın “Fenomeni” tam 50 Bin Lira ödülün sahibi olacak.

Birbirinden iddialı 12 yarışmacı,Türkiye’nin en tanınmış, en popüler yüzleri olabilmek için yarışacak. Hedeflerien çok sevilen, beğenilen, hatta her giydikleri, her yaptıklari ile çok büyük kitleler tarafından desteklenip, takip ve taklit edilen yarışmacı olmak olacak.

Yine her hafta 12 yarışmacıdan gitmesi için en çok ismi yazılan bir yarışmacı, eve ve hayallerine veda ederken, yerine çok daha iddiali bir yarışmacı gelecek.

Evde, sadece hafta içi hergün 8 saatini geçiren yarışmacılar, akşamları ve hafta sonları, dışarıda da popülerliklerini arttırmayı hedefleyecek. Yarışmacıların kendi sosyal çevreleri de programa dahil olabilecek. Ünlü isimleri kendilerini desteklemeye ikna edip yaşadıkları eve getirerek, ya da TV starlarlarına yakışır trend yaratacak kıyafetler ve dışarıdaki yaşamları ile de hedefleri hep daha popüler, daha da popüler olmak, hatta “Fenomen”olmak olacak.

Bir strateji ve popülerlik oyunu “Fenomen” Öykü Serter’in sunumu ile hafta içi her gün yayınlanacak “Fenomen” sosyal medya ile TV ekranını birleştiren yeni bir trend yaratacak.

2018-01-08T22:04:30+00:00Nisan 23rd, 2016|Nostalji|