“Gardırop Savaşları”

//“Gardırop Savaşları”

“Gardırop Savaşları”

“Gardırop Savaşları”

Kıyasıya rekabet… Başa baş bir moda çekişmesi…
Türkiye’de modanın diğer adı Gardırop Savaşları’nda 5 kızımız jürimiz tarafından belirlenen konseptler için ter dökecek…

Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda…
Saçından makyajına kendi oluşturdukları stilleri ile yarışan genç kızlar, gün sonunda jürinin karşısında yerlerini alacak.

Gardırop Savaşları Hafta İçi Her Gün

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Karga Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Gardırop Savaşları”

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor.

Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.

Zevkine, stiline ve enerjisine güvenen Türkiye’nin tarz tutkunlarının yarıştığı modanın nabzını tutan Gardırop Savaşları hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta!

Televizyon Programı – Moda – Yarışma
Yönetmen : Mehmet İhsan Şengün- Veli Şimşek
Jüri: Gül Gölge Saygı , Raşit Bağzıbağlı , Ayşe Brav
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : Karga Film
Genel Koordinatör: Ebru Erkal
Yapımcı :
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 09 Mayıs 2016 – 28 Nisan 2017

2018-01-25T19:24:20+00:00Mart 30th, 2017|Nostalji|