GNÇ Sevgililer Günü Reklam Filmi | Kurtar Bizi Muslera

//GNÇ Sevgililer Günü Reklam Filmi | Kurtar Bizi Muslera

GNÇ Sevgililer Günü Reklam Filmi | Kurtar Bizi Muslera

Gençleri yaklaşan Sevgililer Günü‘yle birlikte hücum eden klişelerden korumak için kolları sıvayan GNÇ, Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera’nın yer aldığı bir reklam filmi yayınladı.

Yaklaşan tehlikeyi hemen fark eden GNÇ’liler “Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera”yı çağırdılar. Muslera “Onu da mı ben kurtarayım?” dese de dayanamayıp gençlerin üstüne üstüne giden kalpleri, çiçekleri, çikolataları tek tek yakalıyor. GNÇ’nin bu eğlenceli reklam filminde yılın Anti-Sevgililer Günü Kahramanı Muslera oluyor, gençlerin gönlünde taht kuruyor.

GNÇ, hazırladığı yeni reklam filmiyle yine tüm boğuculuğuyla sinsice yaklaşan Sevgililer Günü’nü bertaraf etmeyi başardı. Gençlere hâlâ 14 Şubat klişeleri dayatılırken, yaklaşan tehlikeyi hemen fark eden GNÇ’liler kurtarıcısını seçti ve “Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera”yı çağırdı. “Onu da mı ben kurtarayım?” diye olaya dahil olan Muslera, gençlerin “Kurtar bizi Muslera!” yakarışlarına dayanamıyor ve gençlerin üstüne üstüne giden kalpleri, çiçekleri, çikolataları tek tek yakalıyor. Bu yılın Anti-Sevgililer Günü Kahramanı Muslera oluyor.

GNÇ Sevgililer Günü Reklam Filmi | Kurtar Bizi Muslera

Reklamveren: Turkcell / GNÇ
Reklam Ajansı: Wanda Digital
Yapım Şirketi: PToT Film
Yönetmen: Canbert Yerguz
Post Prodüksiyon: IPD
Cingıl Yapım Şirketi: Jingle House

Marka daha önce şarkıcı Kubat ve Yıldız Tilbe ile yaptığı “Anti-Sevgililer Günü” reklamlarıyla da bir hayli dikkat çekmişti.

2017-02-15T17:05:02+00:00Şubat 9th, 2017|Reklamlar|