“Göç Zamanı”

//“Göç Zamanı”

“Göç Zamanı”

“Göç Zamanı”

Cennet, İstanbul’a dönmeye mücadelesine kaldığı yerden devam etmeye karar vermiştir. Onları bekleyen hayat, eskisinden çok daha zordur ne kalacak yerleri ne de para kazanacakları bir işleri vardır. Fakat bu kez, şans yüzlerine güler. Hiç ummadıkları anda, hiç ummadıkları kişinin yardımıyla evlerine kavuşurlar.
Yılmaz cephesinde de işler yolunda gitmektedir. Yıllardır mahkum olduğu evlilikten kurtulmak üzere, büyük bir işe imza atmanın eşiğindedir. Fakat, arkasına aldığını sandığı rüzgarın onu al aşağı edeceğinden şimdilik habersizdir. Özgür olacağını, Cennet’le yeni bir hayata başlayacağını zannetmektedir ama yanılmaktadır.
Cennnet ise hayatını düzene soktuğunu, herşeye sıfırdan ve daha güzel başladığını sandığı anda hiç ummadığı kişiden çok büyük bir darbe alır. Bu, Cennet’in kaldırabileceğinden çok daha büyük bir yıkım yaratacaktır.

Kanal – Star TV
Yapım Şirketi – Limon Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Göç Zamanı”

Yıllarca annesini ‘kuma anne’ bilen ve onu öldürmek için gelen Yemin… Cennet önce ona kendisinin annesi olduğunu kabullendirmeye çalışacak. Zümrüt ise girdiği bu parıltılı dünyada, yolunu kaybedecek. Cennet kızına sahip çıktığında ise çok geç olacak; geriye kalbi kırık bir genç kız ve masumiyetini kaybetmiş bir aşk hikayesi kalacak. Bu zengin çevreden tiksinen Kiraz ise bambaşka bir hayalin peşinden gidecek. Cennet bir kez daha kadının değişmeyen yazgısını görecek ve yeniden isyan edecek ama umudunu asla kaybetmeyecek

Televizyon Dizisi – Dram
Senarist : Oya Yüce
Yönetmen : Veli Çelik
Oyuncular : Vahide Perçin, Talat Bulut, Tilbe Saran, Engin Benli, Cansu Tosun, Ali Erkazan, Arzu Gamze Kılınç, Elif Ceren Balıkçı, Gürkan Günal, Bertan Asllani, Mehmet Çepiç
Sezon Sayısı : 1
Yapımcı : Hayri Aslan
Mekân : İstanbul, Mardin
Yapım Şirketi : Limon Film
Kanal : Star TV
Yayın Tarihi : 30 Ocak 2016

2016-10-24T17:14:33+00:00 Mayıs 7th, 2016|Nostalji|