‘ Görevimiz Komedi ‘ Yakında Teaser 1 – 2

//‘ Görevimiz Komedi ‘ Yakında Teaser 1 – 2

‘ Görevimiz Komedi ‘ Yakında Teaser 1 – 2

Türkiye’nin yeni komedi yüzü olmak isteyen yeteneklere kariyerlerinde zirveye giden bir fırsat sunmayı; bunu yaparken de eğlenmeyi ve eğlendirmeyi hedefleyen yeni yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’, Don Kişot Yapım prodüksiyonunda FOX ekranında start alıyor. Sevilen komedi oyuncularının, takım lideri ve oyuncu koçu olarak destek verdikleri yarışma, format gereği iki eleme turu ve bir büyük final olmak üzere üç fazda gerçekleşiyor. Büyük finalde seyircilerden de en fazla oy alarak birinci gelen yarışmacı, bir komedi filminde rol alacak.

Usta oyuncular Rasim Öztekin, Asuman Dabak, Burak Satıbol, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde ve Açelya Topaloğlu’nun takım liderliğini üstlendiği yarışmanın sunuculuğunu Serhat Kılıç’ın yapıyor. Ayça Işıldar Ak, Mehmet Usta ve Yiğit Arı’nın yarışmacı koçu olarak görev yaptığı yeni yarışma programı “Görevimiz Komedi” izleyenlere bol kahkahalı saatler vadediyor….

Yapı Kredi Play’in desteğiyle Türkiye’nin yeni komedi oyuncusu olmaya ne dersin? Yeni yarışma programı Görevimiz Komedi, 23 Mart Çarşamba, saat 20.00’de FOX’ta başlıyor. “Benden komiğini bulamazsınız!” diyorsan hemen formu doldur, yeteneğini göster. Rasim Öztekin, Asuman Dabak, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde, Bülent Emrah Parlak, Açelya Topaloğlu’ndan oluşan efsane takım liderleriyle aynı sahnenin tozunu yutmaya ve ekran başındaki milyonları kahkahaya boğmaya hazır ol! “Sadece yarışmak bana yetmez” diyorsan müjde; Görevimiz Komedi’nin birincisi yeni çekilecek bir sine filminde yer alma fırsatına sahip olacak. Olur mu olur, kazanan sen olursun!

2016-09-24T03:20:54+00:00Mart 17th, 2016|Sinema-Tv|