“Gülizar” – Cumartesi –

Gülizar, İzmir’in fakir mahallelerinin birinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan’la birlikte mütevazi bir hayat yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve bir gün iyi bir şarkıcı olmak onun en büyük hayalidir..

Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesinin hikayesi..

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – 03 Medya

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Gülizar”

Suzan, Şerif’in işlettiği pavyonda çalışıyordur fakat Şerif’in gözü Gülizar’dadır. Suzan’dan Gülizar’ı pavyona getirmesini ister. Gülizar’ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey’dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir. Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir. Çiftliğin kâhyası ve Gülizar’ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel’in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat’ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır

O3 Medya imzasıyla ekranlarda olan dizide, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak.

Usta yönetmen Çağan Irmak yıllar sonra Gülizar ile televizyon ekranına geri dönüyor. Proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliği Çağan Irmak’a ait olan “Gülizar” ın etkileyici hikayesi Kanal D’de.

Televizyon Dizisi | Komedi – Dram
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : 03 Medya
Yönetmen : Çağan Irmak
Senaryo : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu
Yapımcı : Onur Güvenatam
Müzik: Çiğdem Erken
Yayın Tarihi : 20 Ocak 2018 – Cumartesi – 24 Mart 2018 Cumartesi
Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Seze, Berkay Ateş, Zuhal Gencer, Sevtap Özaltun, Berk Erçer, Osman Alkaş, Mahperi Mertoğlu, Ayşe Tunaboylu, Goncagül Sunar, Gonca Cilasun, Emre Taşkıran, Pelin Abay), Sinem Yener, Feriha Eyüboğlu, Baran Can Eraslan
═════ ═════ ═════