“Gülümse Yeter”

//“Gülümse Yeter”

“Gülümse Yeter”

“Gülümse Yeter” – Salı

“Gülümse Yeter” Show TV’de!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye.!

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – MF Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Gülümse Yeter”

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar vePamir Pekin‘in oynadıkları “Gülümse Yeter” 12 Temmuz Salı Saat 20.00’de Show TV’de!

Show TV’nin yeni projesi “Gülümse Yeter” izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye ekranlara taşınıyor.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazdığı “Gülümse Yeter” keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

“Gülümse Yeter”
Televizyon Dizisi – Aile – Komedi
Yönetmen : Serdar Gözelekli
Senarist : Banu Kiremitçi
Oyuncular : Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar, Pamir Pekin
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : MF Yapım
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 12 Temmuz 2016 – 17 Ocak 2017 Salı

2018-01-25T18:03:59+00:00 Ocak 11th, 2017|Nostalji|