Hayat Sevince Güzel | No : 309 | Yakında

//Hayat Sevince Güzel | No : 309 | Yakında

Hayat Sevince Güzel | No : 309 | Yakında

FOX’tan yepyeni iki dizi: Hayat sevince güzel \ No : 309

Hayat Sevince Güzel ..!

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, FOX’ta ekrana gelecek olan Hayat Sevince Güzel’in yönetmen koltuğunda Eray Koçak var. Yaz aylarında yayınlanacak, yüreklere dokunacak sımsıcak dizinin ilk tanıtımı yayınlandı…

Aşkın Ege Hali

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, FOX’ta ekrana gelecek olan Hayat Sevince Güzel’in yönetmen koltuğunda Eray Koçak var. Senaryosu, deneyimli yazar Hülya Koper’e ait dizinin İstanbul’da başlayan macerası, ağırlıklı olarak İzmir, Çeşme, Ildır ve Kösedere köyünde geçmekte.

Yüzlerde kocaman bir gülümseme, kalplerde buruk bir tat, evlerde neşeli bir ses yaratacak olan son derece samimi biri dizi çalacak kapınızı. Egenin denizi gibi sıcacık, yeşili gibi ferah, kızları gibi işveli, otları gibi sağlıklı bir dizi… Haydi açın kapılarınızı AŞK girsin içeri…

‘Aşkın Ege halleri’ diyebileceğimiz bu dizide aşk, bazen romantik, bazen “serseri” yönüyle televizyon seyircisine oldukça eğlenceli saatler yaşatmaya şimdiden aday.

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik’in yer aldığı “Hayat Sevince Güzel ” çok yakında FOX’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

No : 309 ..!

No : 309 dizisi Fox TV

Fox TV’den No:309 isimli yeni bir romantik komedi dizisi geliyor. Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un bulunduğu, senaristliğini Aslı Zengin’in yaptığı, yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği No:309 dizisi Haziran ayında izleyicisi ile buluşacak.Yönetmen Hasan Tolga Bulut

Çilek Kokusu dizisi ile ciddi bir hayran kitlesi yakalayan Demet Özdemir’in partneri, Kızıl Elma dizisinden tanınan ve Somuncu Baba filminde gösterdiği oyunculukla çok beğenilen Furkan Palalı.

Dizide ayrıca Sumru Yavrucuk, Sevinç Erbulak, Özlem Tokaslan, Suat Sungur, Beyti Engin, Gökçe Özyol, Fatma Toptaş, Mehmet Ercan ve Pelin Ulukşar da rol alacaklar. Merakla beklenen yeni dizi No 309 Haziran Ayında Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Yönetmenliğini Kemal Uzun’un yapacağı dizinin senaryosunu ise Çilek Kokusu’nun da senaryosunu yazan Aslı Zengin kaleme alacak.

Kaynak : Medya Faresi – Uçan Kuş

2017-07-19T23:59:10+00:00Mayıs 14th, 2016|Sinema-Tv|