“Hayati ve Diğerleri” | Yeni Bölüm Fragmanı

/, Salı/“Hayati ve Diğerleri” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Hayati ve Diğerleri” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Hayati ve Diğerleri” – Salı –

Sürgün karakolunda başkomiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesi..

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – 1441 Productions

Hayati ve Diğerleri 6. Bölüm Fragmanı – Final

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Hayati ve Diğerleri”

Polis olan Hayati’nin, fırıldak ve kanunsuz işlerle köşe dönmeyi düşünen bir dayısı olursa neler yaşayacağını kestirmek hiç de zor olmaz! Polislik mesleğinde başarılı bir adam Hayati (Celil Nalçakan)!.. Başa bela bir dayı: Danyal (Levent Ülgen)!.. Peri Bacalarını, İstanbul’da gezen Japon turistler!.. Bermuda şeytan üçgeni!.. Olaylar biraz tuhaf ve ortasında kalan bir Hayati’cik!.. Hayati nasıl karar versin? Bir tarafta polislik mesleği, bir tarafta (ne kadar iyi niyetli bir fır-döndü de olsa) dayısı!..

İdealist, işine aşık bir baş komiser olan Hayati, görev yaptığı sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu’nu örnek bir karakol haline getirmeye çalışırken her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine has yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkansız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati’nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

Hayati’nin hikayesi, sizi kahkahalara boğacak! Hayati ve Diğerleri Kanal D’de!

Televizyon Dizisi – Komedi, Aksiyon
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : 1441 Productions
Yönetmen : Bora Onur
Senaryo : Onur Özcan – Murat Özsoy
Yapımcı : İrfan Şahin
Yayın Tarihi : 19 Kasım 2017 Pazar – 19 Kasım 2017 Pazar
Oyuncular : Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak, Bahtiyar Engin, Gökhan Kıraç, İbrahim Selim, Ecem Karavus, Aybike Esin Tumluer
═════ ═════ ═════

2018-07-10T22:51:04+00:00Temmuz 10th, 2018|Bölüm Fragmanları, Salı|