“Hıçkırık” – Hafta İçi Her Gün –

Kerime Nadir’in ölümsüz eserinden: Hıçkırık! Kapanması imkansız bir yaranın, yaşanması imkansız bir aşka dönüşmesinin hikayesi!

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – D Production

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Hıçkırık”

Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : Birsel Film
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener / Gökhan Korkusuz
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan Erez
Yayın Tarihi : 1 Ocak Pazartesi – 09 Mart 2018 Cuma
Oyuncular : Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer, Nurseli İdiz, Meltem Pamirtan , Kemal Okan Özkan, Emre İğdemir, Erdoğan Aydemir, Tuğçe Baltalı, Ceylan Yılmaz , Sibel Aytan , Özge Akdeniz, Emin Gümüşkaya, Rukiye Sarıdemir, Kübra Akın, Anıl Kerimoğlu, Tevfik Aygün Hiçyılmaz
═════ ═════ ═════