“İçerde” Jenerik ve Müziği

//“İçerde” Jenerik ve Müziği

“İçerde” Jenerik ve Müziği

“İçerde”

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’dir.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak “İçerde”nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile Show TV’de.

“İçerde” Jenerik ve Müziği

“İçerde”
Televizyon Dizisi – Dram, Polisiye, Aksiyon
Yönetmen : Uluç Bayraktar
Senarist : Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğlu
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 19 Eylül 2016 Pazartesi – 19 Haziran 2017

2017-12-27T00:51:36+00:00 Kasım 18th, 2016|Dizi Jenerik ve Müzikleri|